5 nejlepších pokerových aplikací

PR článek Aplikace 21. listopadu 2016

Patříte-li mezi fanoušky karetních her, jistě jste již hráli také poker a jeho nejrozšířenější variantu No Limit Holdem. Zábavnost a dostupnost této hry se již mnoho let odráží ve vývoji nejrůznějších aplikací. Je jasné, že v nepřeberném množství aplikací zaplavujících trh, je značná část nehratelných hrůz. Náš dnešní výčet proto zahrnuje výběr nejlepších mobilních poker apps. Game on!

Patříte-li mezi fanoušky karetních her, jistě jste již hráli také poker a jeho nejrozšířenější variantu No Limit Holdem. Zábavnost a dostupnost této hry se již mnoho let odráží ve vývoji nejrůznějších aplikací, ať už herních, které prezentují největší a nejznámější pokerové herny světa jako PokerStars či 888poker, či edukativních nástrojů, jakým je např. Poker Notes Live. Je jasné, že v nepřeberném množství aplikací zaplavujících trh, je značná část nehratelných hrůz. Náš dnešní výčet proto zahrnuje výběr nejlepších mobilních poker apps. Game on!

5. World Poker Club

Nečekejte pouze další pokerovu aplikaci. S World Poker Club vám do mobilu vstupuje atraktivní zábava. Přestože patří mezi relativně nové produkty a její grafika není z nejpůsobivějších, vtáhne vás do hry zajímavými funkcemi. Místo klasického sázení kontrolujete akci přejetím prstu po displeji – nahoru pro zvýšení sázky (raise), dvojím poklepáním pro pauzírování (check) atp. Hru to činí reálnější a intenzivnější. Využijete i hand ranking systém určující sílu vaší kombinace. Hru neruší reklamy a pobídky k nákupu dalších žetonů. Místo toho si zakusíte tradiční grind k většímu bankrollu. Dostupnost: iOS, Android, Windows Phone.

4. Fresh Deck Poker

Čerstvá záležitost Fresh Deck Poker má příjemné hrací prostředí a líbivé zvukové efekty. Aplikace je dostupná pro iOS, Android i Windows Phone. Nad konkurenčními tituly vyčnívá jako celek. Zaměřuje se hlavně na turnaje ve formátu sit&go a drobné kasinové hry. Navíc můžete hrát jak na mobilních zařízeních, tak kdekoli prostřednictvím Facebook účtu.

3. DH Texas Poker

Další uživatelsky přátelský mobilní poker prezentuje DH Texas Poker – opět pro tři výše zmíněné operační systémy. Dost rychle zde naskočíte do hry s guest login. Další možností je vstup přes Facebook či registrace. Hra je rychlá, nedochází k žádnému čekání či prodlevám. V nabídce jsou multitable a sit&go turnaje. Traffic je možná omezený, ale škála her dost široká a na startu dostanete pěkný stack žetonů.

2. World Series of Poker

Nejznámější značka ve světě pokeru World Series of Poker (WSOP) oslovuje snad každého herního příznivce. Není divu, že i WSOP má svou free-to-play mobilní pokerovou aplikaci a očekávaně přináší řadu zajímavých funkcí. Virtuálně cestujete do Las Vegas, Tokia, nebo Paříže a účastníte se turnajů. Výsledky se započítávají do různých žebříčků. Navíc zde zdokonalíte své skills, nebo se prostě jen můžete naučit jak hrát poker a vyhrát. Aplikace nabízí nejrozsáhlejší statistiky mezi mobilními pokerovými hrami a je perfektní přípravkou na hru za reálné peníze. Dostupnost: iOS, Android, Facebook.

1. Zynga Poker

Zřejmě to nejlepší v kategorii ztělesňuje Zynga Poker. Hru si užijete s iOS, Android i Windows Phone nebo na Facebooku. Ve všech variantách se vám dostane maximálních herních zážitků. Zynga nabízí čtyři základní hry: Holdem turnaje, sit&go, Jump a Shootout. Apku každý den spustí miliony uživatelů. Je tedy velmi jednoduché se do hry zapojit. Kromě toho, že v začátku obdržíte žetony pro hru, denně můžete získat až 100 tisíc dalších zcela zdarma. Chipy také jednoduše jen zakoupíte. Herní prostředí je rychlé, grafika čistá – co dodat? Je s podivem, že se Zynga Poker ještě nehraje za reálné peníze.

Tento článek je placenou reklamou.


Vytisknout

Štítky


    Komentáře k článku

    ...k článku nejsou žádné komentáře

Vložte Váš komentář k tomuto článku

Máte dotaz? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná


Reklama v příspěvcích není dovolena, dodržujte etiketu. Redakce Světa sítí si vyhrazuje právo smazat příspěvěk, který v diskuzi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy. Délka příspěvku je limitována 1500 znaky.