LogMeIn podruhé – podrobný a praktický postup k nastavení vzdáleného počítače

Luboš Klaška Aplikace 11. července 2005

Článek o možnosti dálkového ovládání a správě počítače s neveřejnou IP adresou měl příznivý ohlas. Jeden z našich čtenářů, pan Martin Mašek, napsal podrobný postup k nastavení vzdáleného počítače, který jak sám píše, „je pochopitelný a praktický (napsal jsem ho hlavně pro své počítačově "negramotné" spolužačky, abych si ušetřil cestování)“. Po dohodě s autorem jej nabízíme i Vám.

Článek o možnosti dálkového ovládání a správě počítače s neveřejnou IP adresou měl příznivý ohlas. Jeden z našich čtenářů, pan Martin Mašek, napsal podrobný postup k nastavení vzdáleného počítače, který jak sám píše, „je pochopitelný a praktický (napsal jsem ho hlavně pro své počítačově "negramotné" spolužačky, abych si ušetřil cestování). Umístil jsem si ho na své www stránky, na něž pak odkazuji přátele, kteří ode mne potřebují na dálku pomoc. Zatím to všichni podle něho zvládli, tak snad je napsán správně :-).“

Autor si je vědom, že třeba i v tomto postupu by se dalo najít hned několik drobných nedostatků (odlišné chování programu při krátkém heslu k uživatelskému účtu ve WinXP, oficiální nedostupnost samotného instalačního programu - který je "vypreparován" ze složky Temp při instalaci a s tím související možný problém s jeho aktuálnosti atd.). Ale pan Mašek by rád, kdyby postup pomohl i ostatním čtenářům, jelikož stejně jako já považuje službu LogMeIn za jednu z významných novinek mezi pomůckami pro správce počítačů - a nejen pro ně.

V původním textu návodu došlo k několika drobným redakčním změnám - odkaz na instalační program nevede na www stránky autora, ale na náš server, také přístupové údaje autora k účtu LogMeIn byly samozřejmě skryty. Ale nyní již tedy vlastní návod pana Martina Maška:

Zprovoznění vzdáleného připojení k PC pomocí LogMeIn

Tento postup slouží k nastavení Vašeho počítače, abych se k Vám mohl připojit přes Internet a tím provést všechny potřebné úkony (např. opravit systém, nastavit chod počítače, spustit antivirový program atd.). Pokud se budete držet následujících pokynů, budu se k Vám moci bez jakýchkoli dalších opatření a technických zařízení připojit a provést všechny nutné operace, aniž bych Vás musel osobně navštívit. Je to velice efektivní a výhodná možnost vzdáleného přístupu k druhému počítači prostřednictvím Internetu a malého prográmku. O bezpečnost nemusíte mít obavu - vše probíhá skrze šifrovaný přenos dat a v postupu Vás budu informovat o všech bezpečnostních opatření ke správnému zadání hesel apod. Použití tohoto postupu je zaručeně zdarma a nic Vás to nebude stát (samozřejmě kromě připojení k Internetu).

Při jakýchkoli problémech mě neprodleně kontaktujte.

1. Klikněte na tento odkaz a uložte soubor "logmein.msi" do počítače - soubor má přes 3 MB, takže chvíli počkejte, než se stáhne.

2. Otevřete stažený program (stále buďte připojeni k Internetu) a v úvodní obrazovce klikněte na tlačítko "Next".

Takto vypadá

 spuštěný instalační program

3. V dalším okně klikněte na "I Agree " (pokud používáte softwarový firewall - např. Kerio, či ZoneAlarm - tak průběžně povolujte komunikaci programu s Internetem).

4. Zobrazí se Vám 2 možnosti - nechte standardně první zvolenou "Typical" a pokračujte tlačítkem "Next " (zkušenější uživatelé mohou zvolit položku "Custom", čímž budou moci později změnit instalační adresář a nastavení Proxy serveru).

5. V dalším kroku zvolte své jméno (jméno počítače), abych věděl, že se jedná právě o Váš počítač a je to ten, co máte např. v práci, doma atd. Pokračujte tlačítkem "Next".

6. Nyní se dostáváme k zadání hesla, bez jehož znalosti se k Vám nikdo nemůže připojit. Nastávají 2 možnosti:
a) máte v operačním systému Windows zaheslován svůj uživatelský účet - tím bude heslo pro mé připojení stejné jako do Vašeho účtu (ono heslo mi musíte sdělit - nebo si jej dočasně změňte na jiné) a v programu již nic nemusíte zadávat;
b) zobrazilo se Vám okno pro zadání hesla. Proto do obou kolonek (to druhé je pro kontrolu) vložte min. 8 místné heslo , které já použiji pro připojení právě k Vašemu počítači. Toto heslo jsme si buď předem domluvili, nebo si zvolte vlastní, jenž mi pak budete muset sdělit (např. přes SMS, e-mail, ICQ apod.). Upozornění: rozhodně nikomu jinému Vaše heslo nesdělujte!
Pokračujte tlačítkem "Next".

7. V dalším okně napište do první kolonky „e-mail účtu LogMeIn“ a do druhé „heslo účtu LogMeIn“, údaje, které jsem Vám určitě sdělil (jedná se o připojení k mému účtu - takže si je nemusíte dále pamatovat). Vše ostatní nechte beze změn a pokračujte tlačítkem "Next".

Takto by

 mělo vypadat Vaše vyplnění okna

8. Rozběhne se instalace programu, při níž dojde ke krátkému zhasnutí monitoru - tak se nelekněte. Po dokončení se Vám zobrazí informační okénko o úspěšné instalace (nemusíte si jej všímat) a v instalačním programu stiskněte "Finish ". Na hlavní liště - vpravo dole u hodin - se Vám vytvořila nová hranatá ikonka se symbolem signálu (přenosu dat, či jakýmisi bublinky).

Ukázka systémové

 ikonky signalizující spuštěnou možnost připojení ze vzdáleného PC přes Internet

V tomto stavu se již k Vám mohu odkudkoli z Internetu připojit. Osobně mi k tomu stačí obyčejný prohlížeč internetových stránek a Vaše heslo (které jste buď zadali při instalaci programu, nebo heslo k Vašemu uživatelskému účtu).

Že jsem se k Vám připojil poznáte tak, že se Vaše myš začne sama od sebe hýbat (resp. s ní budu hýbat já), zmizí Vám dočasně obrázek z pozadí plochy a vpravo nahoře na ploše se zobrazí malé okénko informující o připojení. Také na ikonce u hodin by měly "problikávat bubliny".

Takto vypadá

 okénko informující, že jsem se k Vám připojil

Nyní již budu moci začít provádět všechny potřebné operace - prosím, v době mého připojení s počítačem nepracujte. Doba mé práce se bude hodně odvíjet od kvality a rychlosti jak Vašeho, tak mého připojení k Internetu - proto buďte trpěliví.

Pokud by se Vám nelíbila jakákoli má práce na Vašem počítači, klikněte na zmíněnou ikonku pravým tlačítkem myši a zvolte položku "Disable LogMeIn" s následným potvrzením "Yes", čímž mi zamezíte přístup k Vašemu počítači. Takto také celkově vypnete službu LogMeIn. Pokud restartujete počítač, program sice opětovně naběhne, ovšem stále vypnutý - dokud jej nezapnete podobným postupem, ale s použitím funkce "Enable LogMeIn".

Tímto vypnete

 funkčnost programu, aby se k Vám již nikdo nemohl připojit

Budete-li chtít změnit heslo, které se musí použít pro připojení k Vašemu počítači přes Internet - nemáte tedy zaheslován uživatelský účet - použijte opět menu po kliknutí pravým tlačítkem myši na ikonku a volbou "Tools" a "Change Computer Access Code..." vložte do první kolonky Vaše současné heslo a do zbylých dvou heslo nové (to druhé je opět pro kontrolu). Dokud mi nové heslo nesdělíte, nebudu se k Vám moc připojit.

Tímto můžete

 změnit své heslo, bez kterého se k Vám nikdo nepřipojí

Pro úplné odstranění programu z Vašeho počítače použijte v Ovládacích panelech ikonu "Přidat nebo odebrat programy", najděte v seznamu "LogMeIn" a zvolte možnost "Odebrat". Odinstalování se projeví po restartu PC.


Vytisknout


  Komentáře k článku

 • 15.7.2005 v 00:00VipoušJen to stáhnout :-PPP
  Program nemusí být špatný.............. jen mě osbně se ho z těchto stránek nepodařilo stáhnout.............. :-DDDD
 • 18.7.2005 v 00:00dracosuper program
  je to super program. s kamosom sme to testovali. je to brutal. len je to narocnej na rychlost internetovej linky. aby ne ked musi posielat kazdu sekundu 25 screensotov v 32 bit farbach a rozsliseni 1024x768 alebo podla toho kto ma ake rozlisko. ale aj tak sa to da pouzivat. aj mam 160 kbit/s linku a sice mi to sekalo vedel som ovladat kamosov pocitac.
 • 19.7.2005 v 00:00Martin ValentaRychlost?
  Neřekl bych že je to náročné. Hloubku barev si můžete nastavit a je tam i automatická volba. Zkoušel jsem to přes GPRS takže max. 8 kB ke mě a 4 kB ven. Pokud počítáš s 0,5 až 2 sekundami zpoždění a zběsile neklikáš, tak se to dá použít. Jo a stáhnout se dá z: https://secure.logmein.com/logmein.msi
 • 20.7.2005 v 00:00Vipouš:-P
  Osobně dávam přednost připojení ke vzdálené ploše.........ale samozřejmě musíte splnit určité podmínky.......a je dost složité navést uživatele pro nastavení povolení..........a ne vždy to funguje :-PPP tento programek to řeší ale nemá ten luxus.
 • 27.7.2005 v 00:00LUBOSOSlink na stažení logmein.msi
  Ahoj všichni.Pokud Vám nejde stáhnout balíček logmein.msi zde je link z kterého to jde.Tak si to pak můžete užívat. http://www.freeware4pc.com/is/logmein.shtml Zdraví LUBOSOS
 • 9.8.2005 v 00:00Tomasobrazek na pozadi se uz zpatky nezobrazi
  i kdyz pocitac neni dalkove ovladan obrazek na pozadi neni jaksi zobrazovan, ve W2k, poradite co stim? Diky
 • 18.8.2005 v 00:00solarisre:Jak se dostanu na ten druhej...
  Krasne popsany jen pro ty ke kterym se chces pripojit...ale chybi tu popis jak se ten dany uzivatel pripoji k tomu dalsimu...
 • 22.8.2005 v 00:00solarisre:all
  kdyby jste potrebovali poradit staci rict....uz to mam odzkousene a je to super... mail:jakub.matus@centrum.cz icq:164277673
 • 24.8.2005 v 00:00Martin_JTightVNC
  Já používám TightVNC, jsem s ním spokojený, taky můžete zkusit.
 • 31.8.2005 v 00:00zvedavecMartin_J:
  Jak se pres VNC dostanu na PC za firewallem s neverejnou IP? A jeste otazka k Logmein - jak moc se tomu da duverovat? Dik
 • 5.9.2005 v 00:00MarianPraetoriani
  Pripomina mi to ikonku PI zo znameho filmu. Je sice pravda ze komunikacia je SSL ale nikto tvorcom nezabrani aby ten RSA ci heslo neoznamili kvazi sluzbe logmein. Ale ak ma niekto rad aby sa niekto treti pozeral co robi nech sa paci. Inak vsetky klony VNC maju funkciu server CALL ked server VNC za NAT bez problemov pripaja klientsky viever v listen mode na verejnej IP. Taketo spojenie sa da urobit cez jeden bat a exe bez instalacie cohokolvek. Tiez to posielam tym co ma potrebuju...
 • 13.9.2005 v 00:00el_BartoVNC a dal
  mohl bys to pls trochu rozepsat jak teda pomoci toho vnc? mas vytvoreny nejaky universalni postup pro klienty?
 • 13.10.2005 v 00:00pepanvnc
  Taky jsem to trochu nepobral.Jak ze se to dela?
 • 18.1.2006 v 00:00Jan FisPort
  Chtel jsem se zeptat jestli je prip pouzivani teto metody vzdaleneho pristupu problem s portama. V jednom z nastaveni je uveden jako naslouchaci port pro TCP/IP 2002 a ten zrejme v nasi organizaci neni povolen takze lze to nejak obejit nebo mam smulu diky.
 • 18.2.2006 v 00:00romanda se parit po tomto pr.hry jako pres lan??
  ????
 • 4.7.2006 v 00:00PavelHry
  Hry se po tom fakt parit nedaj, nebo daj ale hodne spatne pac o orezava grafiku.
 • 11.8.2006 v 00:00TomasLogMeIn
  Zdravím, tak předně LogMeIn není na paření her, ale na vzdálenou správu PC. Rozhodně neposílá 25x za vteřinu rozlišení tak jak je psáno výše. Používá některé algoritmy pro kompresi obrazu a samozřejmě nižší bitové rozlišení. Na 1Mbit/s jede parádně. Zabezpečení SSL, pro přístup potřebujete heslo k vašemu logmein účtu + heslo pro přístup k PC + přihlášení k PC. Nevím jak by se někomu povedlo číst to co se na Vašem PC děje? Zabezpečení SSL snad stačí, ne? - asymterické šifrování RSA 2048bit - výměna klíčů + symetrické AES SHA 256bit. Pro spojení z vnejšku používá port 80 - čili http (to je taky důvod, proč se to používá, protože většinou všechny ostatní porty bývají zakázané), potom 1964 (alespon u mě). Pokud je port RemoteDesktop zakázaný, tak vzdálená plocha fungovat nebude + LogMeIn poskytuje ten samý komfort...
 • 11.8.2006 v 00:00Tomasoprava
  Oprava: LogMeIn používá port 443 a protokol https
 • 27.8.2006 v 00:00pcnatkoJAk se připojit?
  Ahoj Lidi. Vypada to jako supr utilitka, kdyz se nemusim trapit nastavenim portu atd. Ale muže mi nekdo poradit, co napsat do prohližeče, když se chci připojit na komp, na kterém je tohle nainstalovano? když jenom zadam IP tak se nepřipoji.
 • 28.9.2006 v 00:00AljoshaRE: JAk se připojit?
  To by mě zajímalo, jakou IP tam cpete. :-D Přihlaste se prohlížečem na www.logmein.com (doufám, že jste se tam řádně zaregistroval a že jste při instalaci "LogMeIn.exe" na svůj comp nastavil svůj zaregistrovanej účet...), nahoře vyplňte svý už. jméno a heslo a měl byste tam už vidět ikonu svýho spuštěnýho PC. Vyberete, co chcete dělat a pak Vaše heslo pro přístup do Windows Vašeho PC.
 • 28.9.2006 v 00:00AljoshaRE: JAk se připojit?
  Aha, tak můj příspěvek není s jednodenním zpožděním, ale o měsíc a den později. Snad jste tak dlouho na radu nečekal.... ;-)
 • 5.1.2007 v 00:00TomSUPER !!!!!!!!!
  Diky ze jsem nasel tuhle stranku a mohl vyuzit tendo bajecny software. Obaval jsem se, ze dve neverejne IP nepujdou spojit...ale fungujou ! Diky, diky, diky :)
 • 13.1.2007 v 00:00Tomsalogmein
  Opravdu výborná utilita, děkuji panu Maškovi a všem, kteří se angažovali, opravdu elegantní přístup ke vzdál. ploše. Děkuji Tomsa
 • 27.1.2007 v 00:00antonOdskusane i cz NB pripojeny cez datovu kartu Orang. Internet
  Slape to v pohode co sa da ocenit hlavne pri "pristupe" v zime v metrovych zavejoch k vzdialenym pocitacom bez verejnej IP. Urcite nie je potrebne aby to stale bezalo, len v extremnych pripadoch a kto chce cez net hrat tak snad staci cez Hamachi alebo priplatit za pevnu IP.
 • 31.1.2007 v 00:00lubikPDA
  Chodi to naprosto suprove, zkousel jsem to i pres PDA a taky v pohode, dokonce hned po spusteni stranky logmein to presmeruje na stranky ktere jsou optimalizovany pro PDA kdyz se prvne logujete na nejaky vzdaleny PC tak vam to nabidne ke ztazeni cab soubor pro umozneni vzdaleneho pristupu, ten se nainstaluje do PDA a pak to chodi bez problemu, i kdyz podarilo se mi pripojit jen z IE, z Opery pro PDA me to neslo.
 • 12.2.2007 v 00:00MílaDotaz
  Dobrý den, to je přesně co jsem hledal. Děkuji. Ale mám dotaz, jak se spojím s PC, na který jsem dle instrukcí nainstaloval LogMeIn? Mohu tento PC spravovat stejně, jako kdybych u něj seděl? Díky.
 • 17.2.2007 v 00:00BrutusHnus
  Namieste sietoveho administratora by som po zisteni, ze sa niekto pokusil pre pristup na svoje PC pouzit logmein, ziadal jeho okamzite prepustenie alebo aspon podmienecneho padaka. Profesionalom nemusim vysvetlovat dovody. Na vzdialeny pristup do podnikovej siete sa musi pouzit profesionalne riesenie, nie tento podraz.
 • 19.2.2007 v 00:00Jardaproblem při instalaci
  mam problém tento prográmek nainstalovat,zadám správnou @mailovou adresu i heslo a dám next a napíšemi to :The following error occurred while registering with LogMein.com:No available subcription of this type.--co s tím mám dělat,prosím poraďte mi,potřebuju to kvůli práci a nechci o ní přijít,tak předem děkuji
 • 2.3.2007 v 07:38MilanChyba sítě
  Vážení, když se dostanu až k přihlášení do Windows a přihlásím se, tak naskočí hláška "Error: Požadavek sítě není podporován. (50)". Pls, kde je problém? Z PC ze kterého se připojuji jedu přes proxy a PC ke kterému se chci připojit má veřejnou IP adresu. W XP vs. W 2000.
 • 3.4.2007 v 13:30HonzaBezpečnost
  Nejsem si zcela jist bezpečností tohoto produktu. Jak tady již bylo zmíněno já bych si moc nepřál aby někdo věděl o datech, heslech a o aktivitě na mém PC. Stačí když už to ví Microsoft :-) Podívejte se na VNC jaké měl (a stále má) bezpečnostni problémy. V tomto případě je to o to nebezpečnější, že se musíte někde registrovat a připojovat se na centrální místo kde je databáze všech užíváků světa. Nehledě na to že dnes se SSL komunikace nepovažuje za tu nejbezpečnější komunikaci. Pokud si mám vybrat mezi VNC a LogMeIn vybírám si VNC. Dotyčný uživatel spustí mou dávku, která povolí na Windows FW potřebný port (nebo ani není potřeba stačí VNC nastavit aby třeba naslouchalo na portu 80 ) spustí na 30 minut VNC sdělí mi kouzelné číslo (IP adresu) a já se bez problému připojím. Provedu co potřebuje spustím opět dávku která FW nastaví na původní nastavení a není co řešit. Uživatel jen shodí spuštěné VNC. Pořád si myslím, že je to bezpečnější než nechávat svoje údaje někde na nějakém serveru. Takto dávám potenciálnímu útočníkovi minimální šanci a by mohl provést útok. Toť můj skromný názor.
 • 25.5.2007 v 21:41Ozzy_89Poradit !
  Ahoj! Asi jsem to blbě pochopil ale mohl by mi někdo říct jak se mám připojit ke kámošovi? Logmein má nainstalovaný, já také a jeho heslo znám. Ale jak se mám přes internet a svůj účet na logmein.com připojit ? Díky za odpověď !
 • 27.7.2007 v 14:20DugeLog me in Pomoc
  Po instalaci mi fungovala vzdalena plocha asi tyden a ted uz se mi nedari pripojit jen se mi napise tenhle napis: Log In This account has been locked due to an excessive number of failed login attempts. LogMeIn.com has sent you an email with instructions on how to unlock your account. If you do not receive this email, contact LogMeIn.com support. Na mail mi od nich nic neprijde..! Prosím o pomoc..Díky
 • 2.8.2007 v 11:28CalligulusMnohokrát ses pokoušel přihlásit se špatným loginem nebo heslem..
  Mockrát jsi zadal špatný login nebo heslo, poslali ti mail, kde budou instrukce jak se buďto přihlásit nebo jak si nastavit nové heslo. S tímto programem mám již delší zkušenosti a zatím jen ty dobré. V současné době řeším náhradu pod linux, ale bohužel bezvýsledně .-(
 • 14.8.2007 v 21:35pxLepší, než VNC?
  Já bych taky radši použil staré dobré VNC, jenže to nefunguje na neveřejné IP adrese.
 • 24.8.2007 v 10:36MartinYour session has timed out or the host went offline during your connection attempt.
  Ahoj, mám problém s logmeinem - když to po mě chce heslo do účtu windows, které opakovaně zadám správně vyhodí to hlášku Your session has timed out or the host went offline during your connection attempt. Nevím co s tím, pc na které se chci dostat je za modemem SMC Barraccude 7400vrb
 • 31.8.2007 v 18:27nixxNová verze a původní jednoduchý způsob je pryč...
  Odkaz na původní instalační soubor je už ted neaktuální. Je zapotřebí použít nový instalační soubor, ale celý sytém přihlašování je te d buď přes vygenerovaný PIN anebo e-mail.. takže původní jednoduchost je zcela pryč :(
 • 18.9.2007 v 17:42J.KProblem s ip
  Mam problem nechtene sem si změnil ip v programu hide ip platinum a nevim jak si dat naspatek tu svoji v připojení k internetu mam nastavenou tu svojí . Od te doby my nejde ICQ Skype A nemohu na svuj email poradte prosim
 • 16.10.2007 v 10:46darlixSpráva jednoho PC z více účtů Logmeln
  Neporadí někdo jak si přiřadit PC, které jsem už jednou pod jiným přihlašovacím loginem Logmelnu přidal k dalšímu účtu na LogmeIn? Když se přihlásím pod jiným loginem do Logmeln a dám přidat PC tak mi to nabídne přeinstalaci nebo opravnou instalaci, protože už je jednou přiřazené pod jjiným loginem. Ale já chci mít dané PC dostupné z obou účtů(loginů) v Logmeln.
 • 31.10.2007 v 16:51JendaDva admini na jeden pc
  Software funguje skvele ale mam dotaz co kdyz uz je na nejakym pocitaci zalogovany jiny uzivatel (pomocnik) nez ja a ten odjel na dovolenou. Jde pouze prehodit vzdalene pomocniky nebo se to musi odinst. a znovu nainst. a zadat nove udaje? Př.: moje babicka ma notebook a ja a muj bratr ji stridave pomahame ale kazdy mame jiny account. Dik
 • 8.11.2007 v 20:59bubacvice adminu
  Ahoj, co takhle pridat dalsiho admina v jednom existujicim uctu a jedne instalaci log me. Ten pouziva sve heslo a vlastnik uctu mu muze priradit skupiny do kterych se dostane a do kterych ne. Takze ne vice klientu na jednom pocitaci, ale jo vice adminu na jednom uctu. Jen muj nazor...
 • 19.11.2007 v 22:18LukášTrial? nebo Free?
  Ahojte, dnes jsem si softík nainstaloval, fachá skvěle, jen nechápu proč se mi ukazuje že mám trial verzi a že mi zbývá 117 minut, když jsem stáhnul verzi FREE. Mám teď trial PRO verze a po vypršení mi zůstane FREE verze??? Prosím o odpověď na můj email, budu vděčný. Moc díky
 • 15.2.2008 v 21:01BobNefungující myš+klávesnice
  Mám notebook a stolní PC. Z notebooku se k počítači připojim naprosto bez problémů ale když se připojim z počítače na notebook tak sice vidím všechno co se na tom notebooku děje ale nemůžu ovládat myš ani klávesnici (píše mi to "all keyboard input is captured"). Nevíte v čem je chyba?
 • 17.2.2008 v 22:47JanaOkno v okně
  Ahoj, program jsem si v pohode nainstalovala a vsechno funguje, ale nekde jsem spatne zaskrtla a nebo prehledla, kde je okno v okne, takze kdyz se spojim s PC, tak se mi udela rada oken. Muze mi, prosim, nekdo poradi, kde jsem udelala chybu? Moc dekuju.
 • 21.3.2008 v 13:34davidBezpečnostní chyba LogMeIn
  Taky jsem byl nadšen, když jsem poprvé vyzkoušel LogMeIn. Rozinstaloval jsem je svým přátelům a poprvé si po dlouhé době odpočinul. Jaké bylo ale moje rozčarování když mi po 14 dnech ukázaly logy, že LogMeIn změnil porty a pokouší se otevřít jiné. Tak to ne! Okamžitě šlo všechno pryč. Stejné jeko Skype, vypadá to pěkně, ale je to nebezpečné jako hrom. Nedoporučuji.
 • 21.3.2008 v 17:26jedenre: Bezpečnostní chyba LogMeIn
  to jsou pomerne zavazne veci... a protoze logmein pouzivam a s nicim podobnym jsem se nesetkal, zajimaly by me podrobnosti.
 • 27.3.2008 v 11:03El ninobezp. chyba
  tiež by som chcel vedieť o čom hovoríš,máš predsa nejaký vhodný FW v ktorom si môžeš pozrieť kam sa čo pripája alebo nejaký TCP view....
 • 22.11.2008 v 01:48sandraicq
  Vidí správce i to co si píšu v té době na icq?
 • 18.12.2008 v 00:18Martin IT
  Nevidi pokud nedas souhlas k pripojeni pc
 • 23.2.2009 v 23:37dany111čeština
  Dá se nainstalovat do LogMeIn čeština,popřípadě je i program v češtině? Díky za odpověď na email dany111@seznam.cz
 • 28.3.2009 v 14:17Hannyupozornění
  jde nějak nastavit upozornění na to že se správce právě připojuje na můj pc? Nějaké varování, okno, či tak něco...úplně super by bylo pro použití v práci,kdyby šlo nastavit nějakou falešnou plochu, kterou správce uvidí :-D Ale to už bych chtěl asi moc co? Díky moc za radu. Je to trochu nepříjemné....
 • 15.10.2009 v 20:06PetrPerfekt nahrada za tento slozity program
  Pouzivam na dalkovou spravu jeden jednochy pro kazdeho pochopitelny program. jeho nazev je Teamwiever. nedovedu si uz jednodussi a spolehlivejsi program predstavit. vyuzivam i portable verzi.A dokonce je do nej i cestina kterou muzete spustit jakou samotnou instalaci bez hlavniho programu a vybrat ze slozky je EXE soubor a dokonale to staci na ovladani pc prenos souboru nebo prezentace.pokud budete potrebovat pomoct icq 484 353 603 skype petr.musil10
 • 22.11.2009 v 21:52BedlaNavod
  Spravce uvidi na plose vse co delate.Tady je navod a vysvetleni: http://www.exac.cz/logmein/manual1.htm Samotna instalace programu Vam ale nepostaci,nejdulezitejsi je registrace na www.logmein.com V instalaci programu pak zadate pritupove heslo do spravovaneho PC a dale zadate email a heslo, ktere jste zadali pri registraci na strankach logmein.K pocitacum ktere si pridate se pripojite kdekoliv jen pomoci prohlizece bez nutnosti nainstalovaneho programu.Pri prihlaseni na www.logmein.com vyberete pocitac ktery chcete spravovata kliknete na "Remote control" zadate pristupovy kod a je to.
 • 17.1.2010 v 16:21GiBialternativa
  Zdarec, jestli chcete sem tam někomu pomoct s počítačem a přitom sedět hezky doma, tak lze použít také program "TeamViewer". Ve verzi portable "TeamViewerPortable" se nemusí ani instalovat, což log. vyplyvá z názvu :) Žádné nastavování portů či IP. Kamarád vám akorát sdělí své vygenerované ID a heslo (vše jsou to čísla). Při každé další relaci se hodnoty mění. Good luck :)
 • 5.6.2011 v 23:30HEERYTeam Viewer
  Team Viewer má sice o hodně jednodušeji nastavitelné spojení, ale bohužel dost často padá i tam kde Logmein či RDP drží.
 • 13.10.2013 v 09:16nicsítě
  tvl a jak se vytváří sítě a připojují třeba hmm ?

Vložte Váš komentář k tomuto článku

Máte dotaz? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná


Reklama v příspěvcích není dovolena, dodržujte etiketu. Redakce Světa sítí si vyhrazuje právo smazat příspěvěk, který v diskuzi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy. Délka příspěvku je limitována 1500 znaky.