Microsoft Skype for Business nyní na telefonech Yealink

PR článek Infrastruktura 23. ledna 2017

Světový TOP 2 výrobce IP telefonů, společnost Yealink, ve spolupráci se společností Microsoft vyhověli zvýšenému zájmu na trhu a integrovali IP telefony Yealink na platformu Microsoft Skype for Business.

V České republice a na Slovensku jsou od ledna k dostání VoIP telefony se speciálním softwarem Microsoft Skype for Business. Světový TOP 2 výrobce IP telefonů, společnost Yealink, ve spolupráci se společností Microsoft vyhověli zvýšenému zájmu na trhu a integrovali IP telefony Yealink na platformu Microsoft Skype for Business.

Koncepčně se jedná o zcela odlišný software oproti standardně dodávaným firmwarům pro tyto telefony. Např. hromadné instalace jsou teď výrazně jednodušší díky podpoře několika metod flexibilního nasazení, včetně nasazení prostřednictvím Microsoft Skype for Business serveru nebo serveru Auto-provisioning. Telefon je k plně k dispozici a připraven k volání během 5 minut.

Podporovány jsou samozřejmě také všechny klíčové funkce platformy Microsoft Skype for Business.

Za povšimnutí stojí i funkce BToE. Ta umožňuje telefonům Skype for Business spolupracovat se Skype for Business klientem pro ovládání hovorů na zařízeních třetích stran, jako např. na PC. Umožňuje Vám používat volací funkce současně na Vašem telefonu i např. na PC. Pro použití funkce BToE je potřeba stáhnout a nainstalovat aplikaci BToE na Vašem PC.

Tento sofistikovaný software najdete u nejvyšší modelové řady IP telefonů Yealink – tedy u řady Yealink SIP-T4xx, kde zejména na modelech Yealink SIP-T46 a T48 tento software využijete na maximum díky pohodlným velkým displejům.

Pracujte a komunikujte ve skupinách, získejte přehled kdo je právě online, zasílejte kolegům rychlé zprávy nebo využijte některou z mnoha dalších vychytaných funkcí.

Výhradním dovozcem IP telefonů Yealink je společnost JOYCE ČR, s.r.o., specialisté na moderní business komunikaci.

Více viz www.joyce.cz/voip-produkty-skype-for-business.


Vytisknout

Štítky


    Komentáře k článku

    ...k článku nejsou žádné komentáře

Vložte Váš komentář k tomuto článku

Máte dotaz? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná


Reklama v příspěvcích není dovolena, dodržujte etiketu. Redakce Světa sítí si vyhrazuje právo smazat příspěvěk, který v diskuzi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy. Délka příspěvku je limitována 1500 znaky.