Novinky Cisco pro datová centra a koncové body

Luboš Klaška Infrastruktura 14. listopadu 2016

Společnost Cisco představila novou řadu serverů UCS S Series pro práci s velkými daty, softwarové řešení Cisco Enterprise Cloud pro automatizaci podnikového IT a Cisco AMP for Endpoints – cloudové řešení, které spojuje prevenci, detekci a reakci na hrozby.

Servery UCS S Series

Řada serverů UCS S Series byla speciálně navržena pro práci s velkými daty a pro nasazení softwarově definovaného úložiště, objektového úložiště a řešení ochrany dat.

Úložný server UCS S3260, první z řady UCS S, nabízí variabilitu, škálovatelnost a propojení s cloudem. Server UCS S3260 je založen na modulární architektuře a automatizaci s využitím řešení UCS Manager. Oproti veřejnému cloudu vykazuje nižní náklady na vlastnictví (TCO).

UCS S3260

Řada UCS S3260 nabízí široké možnosti volby kapacity a výkonu s velikostí úložiště až 600 terabytů na systém, hladké škálování až do řádu petabytů s pomocí nástroje UCS Manager, akceleraci s využitím vyrovnávací paměti a standardizovanou I/O konektivitu pro libovolný typ úložiště.

Cisco One  Enterprise Cloud Suite

Společnost Cisco také představila novou generaci svého balíku podnikových cloudových řešení Cisco One Enterprise Cloud Suite, což je softwarové řešení pro hybridní cloud, které nabízí aplikačním týmům svobodu volby a poskytuje samoobslužný portál, který lze uzpůsobit potřebám koncových uživatelů, vývojářů aplikací a správců IT. Cisco One Enterprise Cloud Suite nyní poskytuje hybridní cloud pro automatizaci všem složkám podnikového IT i všem druhům koncových uživatelů. S pomocí řešení mohou týmy využívat více než 20 různých datacentrových, veřejných a privátních cloudových prostředí. Nový je také licenční model na bázi ročního předplatného na rok, tři a pět let.

Cisco AMP for Endpoints

Společnost Cisco představila také nový přístup k zabezpečení koncových bodů: Cisco AMP for Endpoints – cloudové řešení, které spojuje prevenci, detekci a reakci na hrozby. Tím zjednodušuje bezpečnost koncových bodů a zákazníci tak mohou opustit neefektivní strategii zaměřenou pouze na prevenci. Díky využití možností, které nabízí cloud a bezpečnostní architektura Cisco zaměřená na hrozby, umožňuje AMP for Endpoints svým zákazníkům vidět a zastavit více hrozeb mnohem rychleji.

Spojením prevence, detekce a reakce na hrozby do jednoho cloudového řešení poskytovaného na bázi modelu software jako služba (SaaS) zjednodušuje celý systém a zastaví více hrozeb. Díky cloudovému modelu nabízí AMP for Endpoints organizacím možnost reagovat na hrozby rychleji a lépe je připraví na triky dnešních útočníků.


Vytisknout

Štítky


    Komentáře k článku

    ...k článku nejsou žádné komentáře

Vložte Váš komentář k tomuto článku

Máte dotaz? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná


Reklama v příspěvcích není dovolena, dodržujte etiketu. Redakce Světa sítí si vyhrazuje právo smazat příspěvěk, který v diskuzi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy. Délka příspěvku je limitována 1500 znaky.