Spolehlivě výkonnější – to jsou nové PBX ústředny S-série

PR článek Infrastruktura 3. listopadu 2016

Od října je na trhu k dostání nová generace VoIP PBX ústředen značky Yeastar.  Yeastar jsou specialisté na vývoj a výrobu ústředen a bran, přináší do světa podnikové komunikace ty nejnovější technologie. V České a Slovenské republice jsou dostupné přes síť distributorů výhradního dovozce JOYCE ČR.

S-série skrývá pod kvalitním šasi výkonnější hardware, dokáže zajistit vyšší výkon v každém Vašem podnikání. A nejen to. Vylepšeními prošlo také webové rozhraní ústředen a přibyly nové rozšiřující karty. Ústřednu si tak můžete vybavit dle libosti a podle Vašich potřeb, ať už využíváte mobilní firemní volání nebo pevné linky či různé kombinace.

Na trhu je několik modelů, od základního Yeastar S20 až po sofistikovaný Yeastar S300. Ústředny jsou založeny na populárním open-source Asterisk 13, což ústřednám přináší oproti předchozí generaci vyšší stabilitu, lepší zabezpečení a řadu nových funkcí, např. možnost vícenásobné registrace klapky.

Ústředny podporují také API rozhraní AMI (Asterisk Management Interface), lehce je tak integrujete s dalšími firemními systémy, např. se CRM.

Mezi novinky patří automatické nahrávání hovorů, které je nyní součástí všech modelů S-série, a to bez nutnosti zakoupit licenci. Hovory můžete ukládat jak do interní flash paměti, tak i na SD kartu nebo síťové úložiště (NAS).

S vyššími modely Yeastar S-série přichází také nová úroveň modularity ústředen. V základu obslouží až 100 uživatelů (klapek) a jsou vyrobeny z pevného kvalitního kovu a jsou vhodné pro použití v racku, kde zabírají jednu pozici (1U).

U těchto vyšších modelů využijete nové rozšiřující karty, díky kterým dokážete rozšířit kapacitu na úctyhodných 500 uživatelů a až 120 souběžných hovorů současně. Nebo přidáte různé varianty portů. Spolu s přídavnými moduly z předchozí generace tak máte opravdu širokou škálu možností a kombinací.

S novou generací telefonních ústředen Yeastar si můžete hrát dle libosti, ústředny už zdaleka nejsou jen stroje na spojení hovorů. Ústředny jsou naopak vyvíjeny pro komunikaci současnosti a budoucnosti. Jedna z nových možností je i zasílání E-mailů, které představují rychlou a spolehlivou formu komunikace, která je zdarma a jednoduše přístupná téměř pro každého. A právě e-mailovou komunikaci lze využít s novými ústřednami Yeastar na maximum.

Jednoduchým nastavením e-mailové adresy můžete využít možnosti jako např. poslat SMS na e-mail / email do SMS, obnovit heslo nebo přijímat notifikace událostí a další.

Ústředny Yeastar S-série dodají výkon i Vašemu podnikání!

Více viz Yeastar.cz


Vytisknout

Štítky


    Komentáře k článku

    ...k článku nejsou žádné komentáře

Vložte Váš komentář k tomuto článku

Máte dotaz? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná


Reklama v příspěvcích není dovolena, dodržujte etiketu. Redakce Světa sítí si vyhrazuje právo smazat příspěvěk, který v diskuzi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy. Délka příspěvku je limitována 1500 znaky.