Staňte se beta testery nových aplikací Synology

Luboš Klaška Aplikace 17. října 2016

Nejen v našich firmách ale i mezi domácími uživateli je mnoho spokojených zákazníků produktů Synology. Firma vás zve k vyzkoušení posledních verzí svého softwaru.

Společnost Synology ohlásila 8 aplikací, které jsou uvedeny v předtermínu pro beta testování a zve tak uživatele z celého světa k vyzkoušení poslední verze softwaru od Synology.

Zpětná vazba a data získaná během tohoto beta program firma slibuje využít pro vylepšení jejího softwaru.

Nové aplikace pro spolupráci

  • Office: Synology Office je bezplatný nástroj pro práci v týmu na dokumentech ať už z kanceláře nebo na cestách.
  • Chat: Chatovací aplikace, která nabízí komunikaci v reálném čase, chytrou správu dat a informací či šifrování soukromých kanálů. Je integrovaná s aplikacemi Office a Kalendář.
  • Calendar: Je určen pro přehled o vašem osobním programu, sdílení s týmem a snadné přidávání nových událostí rovnou z aplikací MailPlus a Chat. Podpora CalDav dovoluje uživatelům synchronizaci kalendáře s iOS a macOS nativními kalendáři.

Přepracovaná synchronizace souborů a balíčků pro ochranu dat

  • Cloud Station: Přepracovaná synchronizace souborů a intuitivnější obnova zálohy zjednodušují celý uživatelský zážitek spojený se zálohou a správou serveru. Optimalizace databáze přinesla další zrychlení při synchronizaci velkého množství souborů.
  • Cloud Sync: Kromě nového rozhraní, které výrazně ulehčí život IT administrátorům, nabízí Cloud Sync rychlejší šifrování a kompresi pro plynulou práci se soubory.
  • Byly také vylepšeny multimediální balíčky Photo Station, Audio StationVideo Station.

Kromě této skupiny prvních 8 aplikací budou do konce roku následovat další balíčky. Jejich seznam a specifikace budou představeny na výročních konferencích Synology 2017 v 16 zemích po celém světě.

Více informací o Synology Beta programu.


Vytisknout

Štítky


    Komentáře k článku

    ...k článku nejsou žádné komentáře

Vložte Váš komentář k tomuto článku

Máte dotaz? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná


Reklama v příspěvcích není dovolena, dodržujte etiketu. Redakce Světa sítí si vyhrazuje právo smazat příspěvěk, který v diskuzi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy. Délka příspěvku je limitována 1500 znaky.